Vitai Glofák Viktória
psychologička, trénerka neurofeedbacku
Štúdium na katedre psychológie na Univerzite v meste Nagyszombat som ukončila v roku 2022 a v tom istom roku som začala s tréningom neurofeedbacku, resp. pridala som sa do tímu Artis centra, kde som počas vysokoškolských rokov absolvovala aj odbornú prax.

Jedným z najzaujímavejších aspektov mojej práce je rôznorodosť, keďže každý človek je iný – každý, koho stretnem, obohacuje môj život o nový pohľad a poukazuje na rozmanitosť sveta. Pri svojej práci by som chcela každému, kto sa na mňa s dôverou obráti, poskytnúť podporu a pomoc, ktorá im uľahčí napredovanie. Okrem toho považujem za dôležité, aby Maďari žijúci na južnom Slovensku – či už dospelí alebo deti – dostávali duchovnú podporu vo svojom materinskom jazyku, keďže každý sa vie najlepšie otvoriť a vyjadriť svoje pocity a myšlienky vo svojom materinskom jazyku.

V budúcnosti by som chcela klásť veľký dôraz aj na svoj profesionálny rozvoj v rámci rôznych kurzov kontinuálneho vzdelávania, aby som si rozšírila doterajšie vedomosti a vedela kreatívnejšie interpretovať a poradiť v problémoch z viacerých uhlov pohľadu.
icon

Kde nás nájdete?

Bratislavská cesta 3321, Marina Park

Administratívna budova I, 1. poschodie

945 01 Komárno

icon

Kľudne nám zavolajte!

Komárno: +421 944 577 257

icon

Napíšťe nám!

info@artiscentrum.sk