Chcela/chcel by som sa objednať na termín. Ako mám postupovať?

Aby ste dostali termín, je potrebné vyplniť dotazník, ktorý nájdete na nasledujúcej stránke http://www.artiscentrum.sk/prihlaska/Násled Vás bude telefonicky kontaktovať naša administratívna pracovníčka a dohodne si s Vami termín. Pri prihlasovaní je pre nás dôležité, aby sme sa čo najviac informácií dozvedeli  o Vašom dieťati.

 

Čo je ďalším krokom po prihlásení?

Po vyplnení dotazníka dostanete oznámenie o prijatí Vašej prihlášky do nášho systému.  Následne Vás telefonicky kontaktuje naša kolegyňa a dohodne si s Vami termín. Po telefonickej dohode nasleduje rodičovská konzultácia, vyšetrenie dieťaťa sa  uskutoční väčšinou pri ďalšom stretnutí. 

 

Ako rýchlo dostanem termín?

Zavoláme Vám do 1-2 pracovných dní po vyplnení dotazníka, t.j. po online prihlásení, termín na stretnutie Vám vieme zabezpečiť do dvoch týždňov.

 

Je potrebné odporúčanie od lekára alebo výmenný lístok?

Nie, prijímame Vás bez odporúčania.

 

Prijímate aj klientov z Maďarska?

Áno, môžete sa k nám prihlásiť aj zo zahraničia. Služby ponúkame v maďarčine a v slovenčine, osobne aj online.

 

Kde vás nájdem?

Pracovisko  nášho centra sa v súčasnosti nachádza v Komárne .  Nájdete tu: pracovisko

 

Ako môžem zrušiť termín? Účtujete poplatok za zrušenie?

Svoj termín môžete zrušiť cez pripomienku, ktorú ste dostali e-mailom, v SMS alebo telefonicky aj cez víkend. Bezplatne môžete zrušiť alebo upraviť svoj termín najneskôr 24 hodín pred plánovaným stretnutím.

Bohužiaľ, v prípade nezrušenia alebo oneskoreného zrušenia sme nútení VYÚČTOVAŤ PLNÚ VÝŠKU POPLATKU!

Ak bude rezervácia zrušená do 8:00 v deň stretnutia, naúčtujeme vám 50% zo zaplatenej sumy a v prípade zrušenia po 8:00, 100%.

Príklad: Dátum rezervovaný na 23. 01. 2020 o 10.00 hod. môže byť bezplatne zrušený do 22. 01.  2020 o 10.00 hod.

 

Čo potrebujem vedieť o spôsobe úhrady a poplatkoch?

Poplatok za konzultáciu alebo vyšetrenie sa uhrádza vopred bankovým prevodom. Platba kartou zatiaľ nie je možná. Presnú informáciu o poplatkoch zašleme e-mailom, alebo Vám informácie poskytneme telefonicky.

 

Čo mám zobrať so sebou na prvé stretnutie?

Prosíme, ak máte, prineste so sebou výsledky predošlých vyšetrení (neurologické,

ORL, očné, genetické, metabolické, atď.), alebo iné nálezy (psychologický, špeciálnopedagogický, logopedický, pedagogická charakteristika, atď.)

 

Čo mám zobrať so sebou na vyšetrenie?

Prosíme Vás, aby ste so sebou priniesli prezúvky a dieťa/vyšetrovaná osoba mala na sebe pohodlnú odev. V prípade dieťaťa v školskom veku prineste so sebou školské zošity (slovenský jazyk, písanie, čítanie, atď.).

 

Ako prebieha rodičovská konzultácia?

Rodičovská konzultácia prebieha väčšinou bez prítomnosti dieťaťa v trvaní 1 hodiny, počas ktorej odborník s Vami podrobne prediskutuje informácie, ktoré sú dôležité pre ďalšiu prácu.

 

Ako prebieha vyšetrenie?

Zmeranie schopností/vyšetrenie trvá zvyčajne 1,5 hodiny, počas ktorého sa zisťujú schopnosti, hodnotíme, aký výkon podáva Vaše dieťa v jednotlivých oblastiach v porovnaní s vekom. Po vyšetrení na mieste dostane rodič  písomné zhrnutie.

 

Chcela/chcel by som k Vám prihlásiť svoje dieťa na rozvoj schopností, čo mám robiť?

Prvým krokom je vždy vyšetrenie dieťaťa. Následne na základe zistení sa odporúčajú konkrétne riešenia na rozvoj, terapie, individuálne alebo skupinové rozvojové činosti.

 

V akých intervaloch prebieha rozvoj?

Spôsob rozvíjania stanovujeme vždy individuálne, najčastejšie raz týždenne priamo v centre. Niektoré metódy je vhodné použiť aj viackrát týždenne, alebo pre určité terapie aj mesačne,v niektorých prípadoch je nutná intenzívna terapia, závisí to od výsledku vyšetrenia.

 

Aké terapie sú dostupné u Vás?

Ponuku našich terapií nájdete tu: terapie 

 

Ktorý z Vašich kolegov nás príjme?

Zoznam našich odborníkov nájdete tu: odborníci

 

icon

Kde nás nájdete?

Bratislavská cesta 3321, Marina Park

Administratívna budova I, 1. poschodie

945 01 Komárno

icon

Kľudne nám zavolajte!

Komárno: +421 944 577 257

icon

Napíšťe nám!

info@artiscentrum.sk