Farkas Júlia
konduktor

Svoj diplom som získala v roku 2011 v Pető András inštitúcií vzdelávania a výchovy, kde sa zaoberajú s telesne postihnutými jednotlivcami. Študovala som v odbore konduktor-pedagóg. Po škole som svoju kariéru začala vo vývojovom centre v Londýne, kde som pracovala 6 rokov s deťmi vo vekovom rozmedzí 6-11 rokov.

Svoje znalosti, vedomosti a schopnosti som neustále rozširovala, najskôr som absolvovala kurz zameriavajúci sa na rozvoj dieťaťa, potom v roku 2018 som mala možnosť osvojiť si vedomosti o kinezioterapii. V roku 2018 som sa pridala k tímu Artis centrum, kde pôsobujem ako konduktor. Ďalej vykonávam komplexný rozvoj (pohybový a kognitívny) detí a dospelých. U spomenutých jednotlivcov považujem za dôležité rozvíjať a posilňovať ich sebavedomie a pozitívny prístup.

Je dôležité presunúť pozornosť z ,,čo neviem / čo nebudem môcť“ na „čo môžem dosiahnuť / čo sa môžem naučiť“. Nie je to ľahké a obzvlášť nie je to ľahké pre deti, na začiatku sedenia veľa plačú, avšak po mnohých námahavých prácach sa tieto slzy stanú najkrajším úsmevom.

icon

Kde nás nájdete?

Bratislavská cesta 3321, Marina Park

Administratívna budova I, 1. poschodie

945 01 Komárno

icon

Kľudne nám zavolajte!

Komárno: +421 944 577 257

icon

Napíšťe nám!

info@artiscentrum.sk