Farkas Bernadett
Psychológ, terapeut v oblasti príjmu a porúch príjmu potravy

Študovala som psychológiu na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. V priebehu môjho štúdia som sa stretla, a stretávam sa aj do dnešných dní s rôznymi prípadmi, pričom každý jednotlivec bol výnimočný a zápasil s rozličným problémom. Za tieto časy som mala možnosť získať veľa vedomostí a skúseností, ktoré mám tendenciu efektívne využiť a zakomponovať do svojej práce.

V priebehu svojho povolania sa zaoberám nielen s deťmi, ale aj s dospelými. V roku 2021 som mala možnosť osvojiť si teoretické i praktické základy komplexnej terapie príjmu a porúch príjmu potravy v Budapešti. Za zdrojom poruchy príjmu potravy môžu byť aj psychologické príčiny, preto som presvedčená, že na uvedený problém treba nazerať aj zo psychologického hľadiska.

Mojou túžbou je pomáhať jednotlivcom trpiacich s psychickými ťažkosťami. Považujem za mimoriadne dôležité, aby sa človek dostal do fyzickej a psychickej rovnováhy, a aby vytvoril kladný vzťah k sebe samému. Mojím hlavným zámerom je spolu s daným jednotlivcom nájsť zdroj jeho problému, a nájsť cestu k dosahovaniu svojho cieľa.

Skutočnosť, že niekto prostredníctvom mojej odbornej pomoci nájde cestu k svojmu dobru, k dosahovaniu svojho cieľa, prekonávaniu svojich problémov, alebo dokonca seba samého, znamená pre mňa obrovskú radosť.

icon

Kde nás nájdete?

Bratislavská cesta 3321, Marina Park

Administratívna budova I, 1. poschodie

945 01 Komárno

icon

Kľudne nám zavolajte!

Komárno: +421 944 577 257

icon

Napíšťe nám!

info@artiscentrum.sk